Michal Zachar

Narodil jsem se 17. června 1966 v Hořicích v Podkrkonoší. Od sedmé třídy ZŠ žiju v Praze. V Břevnově v Praze 6 jsem chodil do ZŠ a taky jsem na Praze 6 vystudoval Akademické gymnázium Štěpánská. To se totiž v době rekonstrukce přestěhovalo na Prahu 6 (nynější gymnázium Nad Alejí). Prahu 6 mám jako druhý domov. Jako prima místo pro život. Piráti jsou pro mě stranou, která naplňuje mé osobní ideály svobody, autenticity a spolupráce. A taky je pirátská strana v mém osobním životě silně etablovaná, protože vznikla v den mých narozenin. Takže jsem v roce 2017 spojil do té doby svůj bezpartijní život s Piráty.

Jsem rozvedený, mám dvě děti. pracoval jsem ve státní sféře, tak i v soukromých formách. V současnosti pracuji jako freeleancer, lektor soft skills, poradce v tvorbě firemní image. Jsem specialistou v colormarketingu a zabývám se využitím metody 3AXIS® v neverbální komunikaci. Pracuji i jako konzultant na tvorbě sociálních sítí. Prostě zajímá mne cokoliv, co má obrazové vyjádření = barvu, tvar a velikost, jsem velký fanda 3D fotografie. A s 3D fotografií jsem se stal i Místním průvodcem v programu Google.

Rád komunikuji. A ve volném čase se zabývám symbolikou v sci-fi filmech, literaturou faktu, kontextovou historií a archeologií. Rád cestuji do hor nebo k moři. A zajímám se o vše kolem vizuální komunikace, psychologie člověka a vzdělávání. V současnosti jsem členem mediálního odboru Pirátské strany a 3. místopředsedou Pirátů v KS Praha s odpovědností za mediální odbor.

Navrhni úpravu